RSS
poniedziałek, 23 sierpnia 2010
Niesamowite Przygody Ilony - zapowiedź.

niesamowite przygody ilony

A już w piątek z okazji zbliżającej się rocznicy (O BOŻE TO JUŻ PRAWIE ROK JAK DO TEGO DOSZŁO) Chatki planuję konkurs. I nawet mam wizję żeby to był konkurs z nagrodami, tylko nie mam na nie pomysłu. Ma ktoś jakiś pomysł?

piątek, 20 sierpnia 2010
The Cobain Shirt. True story.

cobain

Tak, na tej koszulce Kurt Cobain pokazuje faka.  Jak ktoś chce zobaczyć koszulkę z bilska to link ma tutaj.

poniedziałek, 16 sierpnia 2010
who knew 2

parówka

kontynuacja poprzedniego wątku i wciąż poniekąd fikcja literacka - żeby nie było ;]

sobota, 14 sierpnia 2010

chwilowo ogłaszam Królestwo Chatolandii państwem demokratycznym i powiadam - głosujcie na wersję layoutu strony, która Wam się bardziej podoba. Głosowanie do niedzieli 23:59.

wybory

 

adres sondy jest tutaj. nie umiałam jej wstawić normalnie na bloxa, bo wszelka informatyka mnie nienawidzi. No ok, choose your destiny w każdym razie.

00:10, sasskhaya
Link Komentarze (3) »
piątek, 13 sierpnia 2010
who knew

news flash

fikcja literacka, żeby nie było ;)

poniedziałek, 09 sierpnia 2010
here we go again

here we go again

piątek, 06 sierpnia 2010

nierząd

Ponieważ Mad pracuje za dnia jako pozerka (czy jak kto woli modelka) to czasami pozuje i dla mnie. Uprzedzam pytanie - tak, czasem rysuję realistycznie.

 

& mam bulwersa dziś, bo znowuż mój komiks ktoś dodał na komixxy. (W ogóle to czy ja się nie orientuję w polskim komiksie online czy tylko moje prace są wrzucane na komixxy... O.O?) O tym wspominam w sumie tylko dlatemu, że chciałabym podziękować osobom, które w komentarzach do tych plagiatów dają linka do chatki lub wymieniają ją chociaż z nazwy. Tym razem byli to Azazel i Eako. Dzięki. Dajcie maile do siebie to Wam wyślę Ordery Ślimaka Uśmiechu.

kontakt do mnie - sasskhaya@gazeta.pl

22:35, sasskhaya
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 02 sierpnia 2010
złe zło

złoooo

jak odzyskam tablet to podrasuję jakość tego odcinka, bo był kurde kończony TOUCH PADEM i trochę mnie to boli.

No tak, mam chwilowo nową pracę, zatrudnione prawie same kobiety, więc dzieje się... dzieje...

sobota, 31 lipca 2010
its all about the design, man.

Czy ktoś z Was zna się może na html i umie zarazem okiełznać charakterystyczne css (czy co to urwa jest) bloxa? Przymierzam się w końcu zrobić tu jakikolwiek dizajn strony, ale o ile jeszcze będę w stanie zaprojektować go, o tyle jestem upośledzona informatycznie i za nic na świecie nie umiem takiego dizajnu wrzucić na stronę żeby działał. Toteż szukam pomocy - najlepiej charytatywnej ;D lub ostatecznie za jakąś skromną opłatą (jestem biednym studentem bez perspektyw zawodowych).

Ewentualną chęć pomocy wraz z określeniem ile by mnie ona kosztowała (przypominam - preferowana suma - zero złotych ;D) proszę kierować na sasskhaya@gazeta.pl lub wpisać na stronie chatki na fejsbuku.

Bóg zapłać.

PS. Osoba, która pomoże mi doprowadzić tę stronę do porządku otrzyma też Order Ślimaka Uśmiechu i jakąś adnotację na stronie czy coś.

PS2. Jeśli masz niepowstrzymaną żądzę zaprojektowania strony chatki to też możesz podesłać jakieś propozycje. Ale musi krowa być na nim. To taki fetysz.

Tagi: pomocy
17:59, sasskhaya
Link Komentarze (1) »
piątek, 30 lipca 2010
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12
Tagi
Chata Wuja Freda on Facebook
Na bloga liczniki