RSS
piątek, 24 września 2010
its all in your head

all in your head

bezpośrednia przeróbka tego zdjęcia.Tłuszcz to stan umysłu.

poniedziałek, 20 września 2010
DOWN WITH A SICKNESS

down with a sickness

To wydarzyło się naprawdę. Sama bym czegoś tak idiotycznego nie wymyśliła, choćbym myślała 3 dni.

 

piątek, 17 września 2010
Wspomnień czar

składanka z piekła

Pornografia niszczy psychikę. Koniec dyskusji.

poniedziałek, 13 września 2010
ALetrantywne zakończenie historii basenowej ileśtam.

basen hardcore

Późno, ale jest :)

Jak widzicie w sumie luźna impresja na temat wersji zakończenia Michała Hajduka.

piątek, 10 września 2010
FAIL
Niestety nie wyrobię się z komiksem - licencjat mnie pokonał. Musi Wam do poniedziałku wystarczyć Centrum Dobra :/ Komiks w poniedziałek.
21:36, sasskhaya
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 09 września 2010
ZNALAZŁAM CENTRUM DOBRA

Centrum Dobra

Tu powinny pielgrzymki odbywać się.

20:15, sasskhaya
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 06 września 2010
alternatywne zakończenie historii basenowej 2

cthulhu

Jak widać dziś kolejne alternatywne zakończenie historii basonowej, tym razem wersja wszystkich osób, które odpowiedziały "Cthulhu" - było ich kilka.

Dziś wedle wszelkiej logiki powinno być zakończenie zwycięzcy konkursu, ale jestem kobietą i logika to ostatni z moich problemów. Jest tak jak jest bo ten odcinek jest krótszy, a ja mam dużo licencjatu do zrobienia i nie wyrobiłam się z dłuższym odcinkiem.

piątek, 03 września 2010
alternatywne zakończenie historii basenowej part 1

alternate ending1

Dziś można zauważyć trzy rzeczy:

1. oto zilustrowałam alternatywne zakończenie historii basenowej wg Macieja Poleskiego

2. naczytałam się Dema i wszyscy będziemy ponosić tego konsekwencje

3. choć nie jest to długi komiks to posiada cycki więc wszystko w porządku

20:51, sasskhaya
Link Komentarze (3) »
poniedziałek, 30 sierpnia 2010
Zakończenie historii basenowej i rozwiązanie konkursu

viva the nude

W tym odcinku najbardziej dobija mnie fakt, że to nie jest fikcja literacka i faktycznie oboje zapomnieliśmy majtków. Toteż nagrodę w kategorii ''prawidłowa odpowiedź'' dostaje agubar, gratulujemy :) Proszę na priva wysłać maila w kwestii nagrody.

Cóz, większość pozostałych uczestników konkursu albo nawet nie starała się podać odpowiedzi z kategorii ''prawidłowa odpowiedź'' albo ma naprawdę śmieszne wyobrażenie o moim życiu :D Faworytami kategorii ''śmieszna odpowiedź'' byli:

Trafiająca w Sedno czyli Julia Aniela F (za pośrednictwem Tomasza Piaseckiego) - odp - ''księgowość''

Michał Hajduk - odp - Wielkiego ,włochatego i łobrzydliwego PAJĄKA siedzącego na schludnie poskladanej nieodparcie ponętnej bieliznie Władczyni wskutek czego Władczyni dochodzi do jako takiej przytomnosci w miejscu swego zamieszkania gdzie lekko wstrząśnięta kon...statuje że:
a)nadal jest naga
b)najwyraźniej w tym stanie przemieściła się z Konstancina do swej siedziby
W tym momencie na scenę wkracza lekko zabłocony Ślachety Rycerz Marcin dzierżący ubrania Władzczyni oraz największą świętość (znaczy sie torebkę) i mówi:"Kochanie wybacz spóźnienie ale musialem zabić i zakopać tych którzy widzieli nagość Twą"

Maciej Poleski - odp. Scenariusz mniej realistyczny, choć ciągle prawdopodobny - KŚ przypomniała sobie, że nienawidzi chodzić na basen i ma śmiertelne uczulenie na chlor. Jak wiadomo, ślimaki nie znoszą chloru. W następnym kadrze, gdyby autorka była go w stanie dorysować, byłoby ukazane jej martwe ciało, leżące na kafelkach w pozie na tyle dramatycznej, na ile pozwalałyby na to dziwnie wyglądające poparzenia skóry i pokrywająca je gęsta, śmierdząca piana.

Konrad Czarnecki - odp. Kamerzystę w koszulce: "Basen Wielkiego Brata" i usłyszała głos dochodzący ze ścian. "Witaj w pokoju zwierzeń. Ilono wzięłaś prysznic przed 10 milionową widownią. Jak się czujesz?"

hary.walker - odp. Cthulhu

yamaru2 - odp. Kierując się swoim niezawodnym przeczuciem (nigdy nie zawodzi tam, gdzie potrzeba) i damską intuicją przewiduję, że do szafki wpakował się Wielki Latający Potwór Spaghetti, ujeżdżający dwusuwowy silnik do spawania firan napędzany Konstantynopolitańczykowianeczkami. Amen. (Marcin jest wielkim fanem tej odpowiedzi, ponieważ samo usiłowanie wyobrażenia sobie silnika do spawania firan zajęło mu wiele godzin. ja nawet nie próbowałam)


Sayu_chan - odp. Ilona prawdopobodbnie ujrzała tam mężczyznę około 30stki paradującego po szatni w kalesonach (gdzie tu kalesonki w środku lata ^^') trzymającego, a w zasadzie dmuchającego taki krzyż ... coś ala materac do pływania tyle, że akurat krzyż :P (to była chyba najoryginalniejsza odpowiedź o krzyżu)

M. Janiszewski - odp. Ilona zobaczyła, że zamiast luster, w celu doświetlenia szatni i ograniczenia zużycia energii elektrycznej oraz czasu na ubranie się zamontowano witrynę jako ścianę działową z kasami sąsiedniego hipermarketu.

Fajną proporcję odpowiedzi fajnych do ilości odpowiedzi miała także gadz-ina:

Prawdopodobne odpowiedzi:
-zorientowała się że niesamowicie urosły jej cycki od ostatniej wyprawy
-zorientowała się że to tak naprawdę chory, wywołany nadmiernym spożyciem batoników energetycznych(?) sen i obudziła się na podłodze w kuchni(sąsiada?)
-zorientowała się że pomyliła drzwi i w skutek dziwnego zbiegu okoliczności opuściła basen nago
-zorientowała się że wszystko jest w porzadku nie stało sie nic dziwnego/wyjątkowego/budzacego groze a to oznacza tylko jedno. kłopoty(lub ciastka ^^)
-zorientowała się że chlor spowodował tajemnicze halucynacje i fantazje na temat żółwi i delfinów. (delfiny,fuj)
-wpadła na pomysł budzacego groze konkursu i podekscytowała sie myslą o setkach komentarzy,maili i anonsów matrymonialnych w gazetach z odpowiedziami na tenże konkurs.
-zorientowała się że niezydentyfikowany mężczyzna przymierza jej blielizne
-i do tego ma większe cycki
-zauważyła karalucha Carla którego nie widział od czasu ich burzliwego rozstania latem 2007 roku kiedy przywłaszczył sobie jej klapki kiedy szedł po piwo zapałki i jagodziankę a wrócił z drożdżówką.
-dostrzegła wielka krowę (kolejna halucynacja) ubraną w japonki(żywe japonki)
-przed nią leżał wielki ręcznik w pomarańczowe grochy jedzący naleśnika z serem i chcący się wykąpać chociaż powinien odczekać 30 minut szaleniec jeden, a jak złapie go skurcz ?
-rozgwiazda tańcząca taniec erotyczny podała jej czek na milion dolarów
-i kazała go sobie włożyc za podwiązkę
-włochata kobieta wyznała gorące uczucie jej stylowi pływania
-i poprosiła o ogolenie pleców
zapewne wszystkie moje odpowiedzi jak każda legenda mają coś w sobie z prawdy.

zagorzały wielbiciel surfingu chciał jej użyć jako deski surfingowej
wyrosły jej czułki odwłok i zanim się zorientowała poszybowała przez okno jako piekny motyl ( a nie slimak tak jak wszyscy myslą)
roztańczony korowód dzieci zabrał ją na spacer nadal pozbawioną stanika

 

Tak więc jak widzicie wybór był masakrycznie ciężki.

Najbardziej do serca przypadły mi odpowiedzi Macieja Polaskiego i Michała Hajduka. Jako że nie zamierzam poświęcić ani minuty więcej na ten dylemat - ogłaszam kurde remis i wygraliście oboje - proszę się skontaktować na maila sasskhaya@gazeta.pl w celu zostania nagrodzonym.

Znaczną większość wymienionych tu odpowiedzi zamierzam zilustrować - będzie, że tak powiem, rdzeń i sens (lub jego brak) odpowiedzi + twist Kobiety - Ślimaka.

Poza tym dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie - tchnęliście w moje szare, licencjatowe życie nieco różowości oraz psychozy i sprawiliście, że do końca życia będę bała się iść na basen w obawie, co może mnie tam spotkać.

 

To napisałam ja, Kobieta - Ślimak.
czwartek, 26 sierpnia 2010

wyprawa na basen

Z okazji tego odcinka - KONKURS! Aby konkurs wygrać należy odpowiedzieć na pytanie: jakiego makabrycznego odkrycia Ilona dokonała w szatni? Nagrody będą przyznawane w dwóch kategoriach:

- poprawna odpowiedź (aby jej udzielić trzeba niesamowicie wczuć się w psyche kobiety-ślimaka, we flow rzeczywistości i naturalnej przewrotności losu)

- najśmieszniejsza odpowiedź

Przewidywane nagrody to:

- przyznanie Orderu Ślimaka Uśmiechu

- gościnny występ w komiksie - forma/treść do uzgodnienia z autorką

- rysunek na zamówienie - wysłany emailowo lub pocztą tradycyjną

Można podesłać więcej niż jedną odpowiedź. Jeśli odpowiedzi powtórzą się - liczy się ta pierwsza. Odpowiedzi można umieszczać na komentarzach na facebooku i na blogu. Ci nieśmiali bądź nie posiadający konta ani na fb ani na gazeta.pl / blox mogą podsyłać odpowiedzi na maila - sasskhaya@gazeta.pl .

Powodzenia ;D

 

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12
Tagi
Chata Wuja Freda on Facebook
Na bloga liczniki