RSS
poniedziałek, 30 sierpnia 2010
Zakończenie historii basenowej i rozwiązanie konkursu

viva the nude

W tym odcinku najbardziej dobija mnie fakt, że to nie jest fikcja literacka i faktycznie oboje zapomnieliśmy majtków. Toteż nagrodę w kategorii ''prawidłowa odpowiedź'' dostaje agubar, gratulujemy :) Proszę na priva wysłać maila w kwestii nagrody.

Cóz, większość pozostałych uczestników konkursu albo nawet nie starała się podać odpowiedzi z kategorii ''prawidłowa odpowiedź'' albo ma naprawdę śmieszne wyobrażenie o moim życiu :D Faworytami kategorii ''śmieszna odpowiedź'' byli:

Trafiająca w Sedno czyli Julia Aniela F (za pośrednictwem Tomasza Piaseckiego) - odp - ''księgowość''

Michał Hajduk - odp - Wielkiego ,włochatego i łobrzydliwego PAJĄKA siedzącego na schludnie poskladanej nieodparcie ponętnej bieliznie Władczyni wskutek czego Władczyni dochodzi do jako takiej przytomnosci w miejscu swego zamieszkania gdzie lekko wstrząśnięta kon...statuje że:
a)nadal jest naga
b)najwyraźniej w tym stanie przemieściła się z Konstancina do swej siedziby
W tym momencie na scenę wkracza lekko zabłocony Ślachety Rycerz Marcin dzierżący ubrania Władzczyni oraz największą świętość (znaczy sie torebkę) i mówi:"Kochanie wybacz spóźnienie ale musialem zabić i zakopać tych którzy widzieli nagość Twą"

Maciej Poleski - odp. Scenariusz mniej realistyczny, choć ciągle prawdopodobny - KŚ przypomniała sobie, że nienawidzi chodzić na basen i ma śmiertelne uczulenie na chlor. Jak wiadomo, ślimaki nie znoszą chloru. W następnym kadrze, gdyby autorka była go w stanie dorysować, byłoby ukazane jej martwe ciało, leżące na kafelkach w pozie na tyle dramatycznej, na ile pozwalałyby na to dziwnie wyglądające poparzenia skóry i pokrywająca je gęsta, śmierdząca piana.

Konrad Czarnecki - odp. Kamerzystę w koszulce: "Basen Wielkiego Brata" i usłyszała głos dochodzący ze ścian. "Witaj w pokoju zwierzeń. Ilono wzięłaś prysznic przed 10 milionową widownią. Jak się czujesz?"

hary.walker - odp. Cthulhu

yamaru2 - odp. Kierując się swoim niezawodnym przeczuciem (nigdy nie zawodzi tam, gdzie potrzeba) i damską intuicją przewiduję, że do szafki wpakował się Wielki Latający Potwór Spaghetti, ujeżdżający dwusuwowy silnik do spawania firan napędzany Konstantynopolitańczykowianeczkami. Amen. (Marcin jest wielkim fanem tej odpowiedzi, ponieważ samo usiłowanie wyobrażenia sobie silnika do spawania firan zajęło mu wiele godzin. ja nawet nie próbowałam)


Sayu_chan - odp. Ilona prawdopobodbnie ujrzała tam mężczyznę około 30stki paradującego po szatni w kalesonach (gdzie tu kalesonki w środku lata ^^') trzymającego, a w zasadzie dmuchającego taki krzyż ... coś ala materac do pływania tyle, że akurat krzyż :P (to była chyba najoryginalniejsza odpowiedź o krzyżu)

M. Janiszewski - odp. Ilona zobaczyła, że zamiast luster, w celu doświetlenia szatni i ograniczenia zużycia energii elektrycznej oraz czasu na ubranie się zamontowano witrynę jako ścianę działową z kasami sąsiedniego hipermarketu.

Fajną proporcję odpowiedzi fajnych do ilości odpowiedzi miała także gadz-ina:

Prawdopodobne odpowiedzi:
-zorientowała się że niesamowicie urosły jej cycki od ostatniej wyprawy
-zorientowała się że to tak naprawdę chory, wywołany nadmiernym spożyciem batoników energetycznych(?) sen i obudziła się na podłodze w kuchni(sąsiada?)
-zorientowała się że pomyliła drzwi i w skutek dziwnego zbiegu okoliczności opuściła basen nago
-zorientowała się że wszystko jest w porzadku nie stało sie nic dziwnego/wyjątkowego/budzacego groze a to oznacza tylko jedno. kłopoty(lub ciastka ^^)
-zorientowała się że chlor spowodował tajemnicze halucynacje i fantazje na temat żółwi i delfinów. (delfiny,fuj)
-wpadła na pomysł budzacego groze konkursu i podekscytowała sie myslą o setkach komentarzy,maili i anonsów matrymonialnych w gazetach z odpowiedziami na tenże konkurs.
-zorientowała się że niezydentyfikowany mężczyzna przymierza jej blielizne
-i do tego ma większe cycki
-zauważyła karalucha Carla którego nie widział od czasu ich burzliwego rozstania latem 2007 roku kiedy przywłaszczył sobie jej klapki kiedy szedł po piwo zapałki i jagodziankę a wrócił z drożdżówką.
-dostrzegła wielka krowę (kolejna halucynacja) ubraną w japonki(żywe japonki)
-przed nią leżał wielki ręcznik w pomarańczowe grochy jedzący naleśnika z serem i chcący się wykąpać chociaż powinien odczekać 30 minut szaleniec jeden, a jak złapie go skurcz ?
-rozgwiazda tańcząca taniec erotyczny podała jej czek na milion dolarów
-i kazała go sobie włożyc za podwiązkę
-włochata kobieta wyznała gorące uczucie jej stylowi pływania
-i poprosiła o ogolenie pleców
zapewne wszystkie moje odpowiedzi jak każda legenda mają coś w sobie z prawdy.

zagorzały wielbiciel surfingu chciał jej użyć jako deski surfingowej
wyrosły jej czułki odwłok i zanim się zorientowała poszybowała przez okno jako piekny motyl ( a nie slimak tak jak wszyscy myslą)
roztańczony korowód dzieci zabrał ją na spacer nadal pozbawioną stanika

 

Tak więc jak widzicie wybór był masakrycznie ciężki.

Najbardziej do serca przypadły mi odpowiedzi Macieja Polaskiego i Michała Hajduka. Jako że nie zamierzam poświęcić ani minuty więcej na ten dylemat - ogłaszam kurde remis i wygraliście oboje - proszę się skontaktować na maila sasskhaya@gazeta.pl w celu zostania nagrodzonym.

Znaczną większość wymienionych tu odpowiedzi zamierzam zilustrować - będzie, że tak powiem, rdzeń i sens (lub jego brak) odpowiedzi + twist Kobiety - Ślimaka.

Poza tym dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie - tchnęliście w moje szare, licencjatowe życie nieco różowości oraz psychozy i sprawiliście, że do końca życia będę bała się iść na basen w obawie, co może mnie tam spotkać.

 

To napisałam ja, Kobieta - Ślimak.
czwartek, 26 sierpnia 2010

wyprawa na basen

Z okazji tego odcinka - KONKURS! Aby konkurs wygrać należy odpowiedzieć na pytanie: jakiego makabrycznego odkrycia Ilona dokonała w szatni? Nagrody będą przyznawane w dwóch kategoriach:

- poprawna odpowiedź (aby jej udzielić trzeba niesamowicie wczuć się w psyche kobiety-ślimaka, we flow rzeczywistości i naturalnej przewrotności losu)

- najśmieszniejsza odpowiedź

Przewidywane nagrody to:

- przyznanie Orderu Ślimaka Uśmiechu

- gościnny występ w komiksie - forma/treść do uzgodnienia z autorką

- rysunek na zamówienie - wysłany emailowo lub pocztą tradycyjną

Można podesłać więcej niż jedną odpowiedź. Jeśli odpowiedzi powtórzą się - liczy się ta pierwsza. Odpowiedzi można umieszczać na komentarzach na facebooku i na blogu. Ci nieśmiali bądź nie posiadający konta ani na fb ani na gazeta.pl / blox mogą podsyłać odpowiedzi na maila - sasskhaya@gazeta.pl .

Powodzenia ;D

 

poniedziałek, 23 sierpnia 2010
Niesamowite Przygody Ilony - zapowiedź.

niesamowite przygody ilony

A już w piątek z okazji zbliżającej się rocznicy (O BOŻE TO JUŻ PRAWIE ROK JAK DO TEGO DOSZŁO) Chatki planuję konkurs. I nawet mam wizję żeby to był konkurs z nagrodami, tylko nie mam na nie pomysłu. Ma ktoś jakiś pomysł?

piątek, 20 sierpnia 2010
The Cobain Shirt. True story.

cobain

Tak, na tej koszulce Kurt Cobain pokazuje faka.  Jak ktoś chce zobaczyć koszulkę z bilska to link ma tutaj.

poniedziałek, 16 sierpnia 2010
who knew 2

parówka

kontynuacja poprzedniego wątku i wciąż poniekąd fikcja literacka - żeby nie było ;]

sobota, 14 sierpnia 2010

chwilowo ogłaszam Królestwo Chatolandii państwem demokratycznym i powiadam - głosujcie na wersję layoutu strony, która Wam się bardziej podoba. Głosowanie do niedzieli 23:59.

wybory

 

adres sondy jest tutaj. nie umiałam jej wstawić normalnie na bloxa, bo wszelka informatyka mnie nienawidzi. No ok, choose your destiny w każdym razie.

00:10, sasskhaya
Link Komentarze (3) »
piątek, 13 sierpnia 2010
who knew

news flash

fikcja literacka, żeby nie było ;)

poniedziałek, 09 sierpnia 2010
here we go again

here we go again

piątek, 06 sierpnia 2010

nierząd

Ponieważ Mad pracuje za dnia jako pozerka (czy jak kto woli modelka) to czasami pozuje i dla mnie. Uprzedzam pytanie - tak, czasem rysuję realistycznie.

 

& mam bulwersa dziś, bo znowuż mój komiks ktoś dodał na komixxy. (W ogóle to czy ja się nie orientuję w polskim komiksie online czy tylko moje prace są wrzucane na komixxy... O.O?) O tym wspominam w sumie tylko dlatemu, że chciałabym podziękować osobom, które w komentarzach do tych plagiatów dają linka do chatki lub wymieniają ją chociaż z nazwy. Tym razem byli to Azazel i Eako. Dzięki. Dajcie maile do siebie to Wam wyślę Ordery Ślimaka Uśmiechu.

kontakt do mnie - sasskhaya@gazeta.pl

22:35, sasskhaya
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 02 sierpnia 2010
złe zło

złoooo

jak odzyskam tablet to podrasuję jakość tego odcinka, bo był kurde kończony TOUCH PADEM i trochę mnie to boli.

No tak, mam chwilowo nową pracę, zatrudnione prawie same kobiety, więc dzieje się... dzieje...

Tagi
Chata Wuja Freda on Facebook
Na bloga liczniki