RSS
sobota, 31 lipca 2010
its all about the design, man.

Czy ktoś z Was zna się może na html i umie zarazem okiełznać charakterystyczne css (czy co to urwa jest) bloxa? Przymierzam się w końcu zrobić tu jakikolwiek dizajn strony, ale o ile jeszcze będę w stanie zaprojektować go, o tyle jestem upośledzona informatycznie i za nic na świecie nie umiem takiego dizajnu wrzucić na stronę żeby działał. Toteż szukam pomocy - najlepiej charytatywnej ;D lub ostatecznie za jakąś skromną opłatą (jestem biednym studentem bez perspektyw zawodowych).

Ewentualną chęć pomocy wraz z określeniem ile by mnie ona kosztowała (przypominam - preferowana suma - zero złotych ;D) proszę kierować na sasskhaya@gazeta.pl lub wpisać na stronie chatki na fejsbuku.

Bóg zapłać.

PS. Osoba, która pomoże mi doprowadzić tę stronę do porządku otrzyma też Order Ślimaka Uśmiechu i jakąś adnotację na stronie czy coś.

PS2. Jeśli masz niepowstrzymaną żądzę zaprojektowania strony chatki to też możesz podesłać jakieś propozycje. Ale musi krowa być na nim. To taki fetysz.

Tagi: pomocy
17:59, sasskhaya
Link Komentarze (1) »
piątek, 30 lipca 2010
środa, 28 lipca 2010
komixxy.pl....

Khm,

znowuż ktoś wrzucił moją pracę na komixxy.pl. Jest to w sumie swego rodzaju plagiat / kradzież. Jak wiadomo, jak ktoś coś kradnie to znaczy, że uważa, że jest dobre, więc, cóż, dziękuję za komplement ;) ale 3 sprawy:

primo: jak już gdzieś wrzucacie jakieś odcinki to proszę z linkiem do chatki. Ostatnio sama sprytnie piszę te linki na odcinkach, ale na starych nie mam weny tego linka uzupełniać.

drugie primo: jak już coś gdzieś wrzucacie to niech będzie w dobrej rozdzielczości

trzecie primo: osobiście sama na komixxy.pl nie narysuję nic i prawdopodobnie never. Nie to żebym nie lubiła tego portalu - lubię, czytuję i jestem mu wdzięczna, że już wiem dzięki niemu  jak się nazywała mama muminka przed ślubem i urodzeniem muminka. Po prostu jak mam jakiś względnie mądry pomysł na komiks to wrzucam go tu, a jak nie mam względnie mądrego pomysłu to nie rysuję nic i nigdzie.

 

Niemniej wrzucajta te moje komiksy w net gdzie chceta, byle z linkiem do chatki - to mi generuje wejścia na stronę i tym samym łechta me ego ;]

 

to rzekłam ja, ilon.

Tagi: Apel
09:49, sasskhaya
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 26 lipca 2010

%

W hołdzie dla tych wszystkich ludzi, których spotkałam na swojej edukacyjnej drodze do nikąd, którzy z jakiegoś powodu lubili się przechwalać kto z nich jest nawiększym alkoholikiem.

Tagi: alkoholizm
20:17, sasskhaya
Link Komentarze (4) »
piątek, 23 lipca 2010
charity

Miłościwie mi odwiedzający;
gdybyście dysponowali nadmiarem gotówki lub odczuwali jakąś niepohamowaną chęć wsparcia jakiejś fundacji / zbożnego celu, to macie tu link http://www.sercemaksa.pl/ . Dziecko mojego kolegi jest chore, a że to dobry człowiek to trzeba dbać o geny, które przekazał dalej. Bóg zapłać.

16:55, sasskhaya
Link Komentarze (1) »
frozen

sad but true

poniedziałek, 19 lipca 2010
sweet lies, tell me sweet little lies

fatty mc fat

piątek, 16 lipca 2010
Cierpienia młodego Ilona part1

piekło jest w nas

Zawaliłam pierwszy termin składania licencjatu. Ciekawe czy wyrobię się na drugi :D

Wybieram się też po przemyśleniu sprawy na magisterkę, czy ktoś chce może napisać za mnie pracę /:D...?

poniedziałek, 12 lipca 2010
czemu mężczyzna z definicji nie może zadowolić kobiety i czemu nie ma sensu próbować

czemu mężczyzna z definicji nie może zadowolić kobiety i czemu nie ma sen...su próbować

piątek, 09 lipca 2010
 
1 , 2
Tagi
Chata Wuja Freda on Facebook
Na bloga liczniki