RSS
piątek, 30 kwietnia 2010
a dziś zdjęcie macie.

geniusz

Proszę państwa, ja wyjeżdzam na majówkę i się aktualnie pakuję i ogólnie zarobiona jestem epicko, więc się nie wyrobiłam z rysowaniem. W zamian zamieszczam to oto genialne, popełnione na Cyprze zdjęcie - przedstawia billboard mieszczący się obok burdelu / klubu gogo czy co to było. Jakość jest jaka jest, ale zdjęcie robione z ukrycia, bo się bałam, że mnie przegonią, albo co gorsza zaproponują mi pracę :)

Proszę zwrócić uwagę na geniusz marketingu ziejący z tego billboardu - ileż rzeczy można dostać za darmo za jedyne 20 euro! I ten geniusz graficzny! I to ''the hottests russian and ukrainian ARTISTS''! jak widzicie jest to owoc pracy zajebistych grafików, strategów, copywriterów...

Na czas mojego wyjazdu wpisy będzie uaktualniać miłość mojego życia.

PS. Jeśli po 10 maja wpisy nie będą się pojawiać oznaczać to będzie, że padłam ofiarą mody na spadające samoloty.

poniedziałek, 26 kwietnia 2010
wojna pokoleń

wojna pokoleń

Komiks zainspirowany tym wspaniałym artem.

piątek, 23 kwietnia 2010
reflexyjnie tak w sumie

antykoncepcja

znowuż na wykopie

http://www.wykop.pl/ramka/352704/ku-czci-i-chwale-kurta-cobaina/ proszę wykopywać albo no totalna smutność ogarnie ducha mego.

Dziś komiks wieczorem. Blame licencjat.

08:07, sasskhaya
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 19 kwietnia 2010
pieprzone równouprawnienie

równouprawnienie

Domagam się uznania mnie za istotę słabszą i absolutnie niezdolną do wystania pół godziny w autobusie czy jakimkolwiek innym środku komunikacji miejskiej. Panowie pozbawieni elementarnych manier typu  ustępowanie miejsca nie są godni być nosicielami penisów. Shame on you.

piątek, 16 kwietnia 2010
wtorek, 13 kwietnia 2010
Taka dygresja

To słabo widać, ale w ostatnim pasku miłość mego życia ma na sobie koszulkę ''unemployed and hot''. Koszulka okazała się być mega prorocza, bo właśnie się dowiedziałam, że wyleciał z roboty. Logiczny wniosek jest tylko jeden - koszulki, które mu rysuję mają magiczną moc sprawczą!! Już wkrótce spodziewajcie się więc go w koszulkach z napisami "rich and famous", ''loving and faithful'' i ''lotery winner''.

Jeśli ktoś chciałby zatrudnić Marcina to proszę zgłaszać się z tą chęcią na stronie freda na fb. Marcin jest wspaniałą muzą na pół etatu i jest niezrównany w siedzeniu i wyglądaniu zajebiście. Ma aparycję cygana, więc sprawdziłby się np. jako dekoracja w kebab barze. Zadowoli go nawet minimum socjalne, ale tylko jeśli dorzucicie telewizor, chipsy (wypiekane na taśmie produkcyjnej), piwo i orzeszki.

20:45, sasskhaya
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 11 kwietnia 2010
Cykl o pracy VI

szukanie pracy

Dziś odcinek jest wcześniej. BO TAK.

piątek, 09 kwietnia 2010
Cykl o pracy V

miłość mojego życia kontra wywiad o pracę

niedziela, 04 kwietnia 2010
Ku czci i chwale Kurta Cobaina.

kurt cobain

 
1 , 2
Tagi
Chata Wuja Freda on Facebook
Na bloga liczniki