RSS
środa, 15 grudnia 2010

Raz jeszcze historia zatoczyła obłędne koło i zgłosiłam Chatkę do konkursu "blog roku" i raz jeszcze w kategorii "foto, video, komiks". Kto jest jurorem w tej kategorii? Jak możemy przeczytać na stronie bloga roku jest to nikt inny, jak tylko

 

Juror w kategorii Foto, video, komiksAbsolwent wydziału fotoreportażu w GrisArt Escola w Barcelonie.

Główne obszary jego zawodowej działalności fotograficznej to: religia, nierówności społeczne oraz moralność.

Fotografował w kilkudziesięciu krajach. Jego prace wystawiane były między innymi w: Paryżu, Londynie, Warszawie i Krakowie. Tegoroczny finalista konkursu Grand Press Photo i BZWBK Press Photo (III miejsce). Wcześniej nagradzany i wyróżniany m.in. w: konkursie National Geographic (2005), Onet.pl (zdjęcie roku 2006) i Amnesty International (2008). Należy do Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich i Krakowskiej Grupy Fotograficznej.

 

Też czujecie się głęboko przekonani, że ten miły i niewątpliwie wykształcony młody człowiek, którego życie zawodowe / artystyczne opiera się na światłocieniach, kolorach, zmyślnych kadrach i opowiadaniu głębokich historii obrazem, doceni moje niepokolorowane, kompletnie krzywe ludziki o ciastolinowych dłoniach i nostalgicznych spojrzeniach? Bo ja to nie mam co do tego wątpliwości :)

Co do głosowania - możemy sobie wszyscy odpuścić, bo moja kobieca intuicja coś silnie przekonuje mnie, że wygra blog o fotografii - mimo obiektywnego jurora i tak dalej. No ale zawsze link do chatki w jakimś nowym miejscu ;)

Tagi: bez sensu
16:53, sasskhaya
Link Komentarze (3) »
niedziela, 12 grudnia 2010
bardzo ważna informacja

Dziś szanowny pan wykładowca Jarosław G. sprzedał mi najpraktyczniejsze info, jakie otrzymałam w całej mojej karierze szkolnej. Otóż gdy opowiadałam mu, że nie lubię pracować i sama idea pracy zawodowej w moim mniemaniu ssie pałę, polecił mi portal www.szukammilionera.pl. W głębi ducha swego poczułam, że informacja o tym portalu pewnego dnia odmieni moje życie na lepsze.

 

Z innych niesamowitych wieści - doszłam do wniosku, że muszę wynaleźć sobie jakieś nowe hobby, coś, czego jeszcze w życiu nie robiłam. Nie wiem, może kupię książkę kucharską, znajdę milionera albo zapiszę się na jakieś garncarstwo. Jeśli macie w tym momencie nieodpartą potrzebę polecić mi jakiś fajny kurs / zajęcia / cokolwiek z Piaseczna / Warszawy to ja Was powstrzymywać nie będę ;) (Tylko nic edukacyjnego, bo to mnie nic a nic nie podnieca, takie edukowanie się.) Trzeba mi czegoś nowego albo skisnę, tak sobie wymyśliłam.

 

W sensie, no, i tak prędzej czy później skisnę, ale może chociaż jakoś to opóźnię...

Tagi: marudzenie
22:54, sasskhaya
Link Komentarze (2) »
Tagi
Chata Wuja Freda on Facebook
Na bloga liczniki