Blog > Komentarze do wpisu
Marudzenie kolejna edycja

Zapisałam się na kurs prawa jazdy. Kolejna baba za kierownicą, tego było światu potrzeba ;) Już widzę oczami wyobraźni te wielokilometrowe karambole, których będę przyczyną, zmiażdzone karoserie, rachunki za AC i OC... (nawet nie wiem co to jest to ostatnie). Będzie super.

Zapisałam się też do kolejnej policealnej szkoły w związku z rzuceniem studiów i potrzebą dalszego wyżebrywania świadczeń z ZUS na osobę uczącą się.

Nie wiem za bardzo co ze sobą dalej zrobić zawodowo, czyli jak zwykle. Oto zdjęcie uczynione komórką w mojej obecnej pracy:

 

dungeon

 

Tak wyglądają zakłady, gdzie... produkuje się kosmetyki :) Zdjęcie przedstawia fragment drogi, który trzeba pokonać aby wziąć kilka z nich z magazynu. Słabo? Powinni to miejsce wynająć na plan filmowy do jakiegoś porządnego horroru. Byłaby z tego lepsza kasa niż z jakiejśtam produkcji kosmetyków.

Anywayz wygląda na to, że droga mego życia i droga owej firmy niedługo już pozostaną splecione, bowiem z wielu powodów planuję je rozpleść (Jezus jakie to było poetyckie porównanie to aż się sama sobie dziwię). Planowałam dłuższą przerwę, bo w sumie nie ma aż takiej potrzeby żebym robiła hajs. W związku z tym od razu sprawdziłam kilka serwisów z ogłoszeniami o pracę i...! Oto z odmętów internetu wyłoniło się ogłoszenie z mojej ex wymarzonej agencji. Czy poślę CV? Jasne ;)

Chciałabym ten jeden jedyny raz w życiu dostać pracę, w której bym sobie siedziała i pracowała i nie kombinowała jak by tu odejść już po tygodniu od przekroczenia jej progów. Czy gdzieś taka istnieje...?

Z drugiej strony mamy jeszcze postać mojej mamy, która dobiega pięćdziesiątki czy innej szcześćdziesiątki i nadal nie wie co chce robić jak dorośnie. Jako i ja nie wiem.

poniedziałek, 14 lutego 2011, sasskhaya

Polecane wpisy

Komentarze
2011/02/14 16:37:32
Co to jest "szcześćdziesiątka"?
Może szczęśliwa sześciedziesiątka?
-
2011/02/14 21:04:37
Wygląda jak korytarz pod wydziałem na Wydziale Inżynierii Produkcji PW. Tam też można kręcić horrory. Wszędzie doktory. Rymy składam jak Mickiewicz Adam.
Chata Wuja Freda on Facebook
Na bloga liczniki