Blog > Komentarze do wpisu

Raz jeszcze historia zatoczyła obłędne koło i zgłosiłam Chatkę do konkursu "blog roku" i raz jeszcze w kategorii "foto, video, komiks". Kto jest jurorem w tej kategorii? Jak możemy przeczytać na stronie bloga roku jest to nikt inny, jak tylko

 

Juror w kategorii Foto, video, komiksAbsolwent wydziału fotoreportażu w GrisArt Escola w Barcelonie.

Główne obszary jego zawodowej działalności fotograficznej to: religia, nierówności społeczne oraz moralność.

Fotografował w kilkudziesięciu krajach. Jego prace wystawiane były między innymi w: Paryżu, Londynie, Warszawie i Krakowie. Tegoroczny finalista konkursu Grand Press Photo i BZWBK Press Photo (III miejsce). Wcześniej nagradzany i wyróżniany m.in. w: konkursie National Geographic (2005), Onet.pl (zdjęcie roku 2006) i Amnesty International (2008). Należy do Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich i Krakowskiej Grupy Fotograficznej.

 

Też czujecie się głęboko przekonani, że ten miły i niewątpliwie wykształcony młody człowiek, którego życie zawodowe / artystyczne opiera się na światłocieniach, kolorach, zmyślnych kadrach i opowiadaniu głębokich historii obrazem, doceni moje niepokolorowane, kompletnie krzywe ludziki o ciastolinowych dłoniach i nostalgicznych spojrzeniach? Bo ja to nie mam co do tego wątpliwości :)

Co do głosowania - możemy sobie wszyscy odpuścić, bo moja kobieca intuicja coś silnie przekonuje mnie, że wygra blog o fotografii - mimo obiektywnego jurora i tak dalej. No ale zawsze link do chatki w jakimś nowym miejscu ;)

środa, 15 grudnia 2010, sasskhaya
Tagi: bez sensu

Polecane wpisy

Komentarze
sstefania
2010/12/15 21:11:56
Ta, wygra blog z sepiowymi i czarno-białymi zdjęciami śniegu oraz wiaderek, lub snapshotami robionymi na południowej półkuli, bez kompozycji, ale za to drogą lustrzanką i egzotyczne. People love that shit.
-
2010/12/15 22:43:00
Zupełnie bezsensownie szeroka kategoria. A właściwie nie "szeroka" tylko właśnie bezsensowna - wrzucająca do jednego wora dziedziny, które, owszem, m o g ą się jakoś zazębiać (ale wtedy bloger sam powinien decydować, w czym czuje się najmocniejszy), ale nie muszą i najczęściej n i e zazębiają się.
No, cóż - może komuś tam z organizatorów to wszystko z j e d n y m się kojarzy. Ale wtedy, to niech do tego wszystkiego dorzuci to j e d n o. :-)
-
raggafaya
2011/02/10 17:10:17
z drugiej strony czy trudno się mu dziwić? nagrodzi to, co jest mu bliskie, czyli fotografię. chociaż...

to mówię ja nowy fan chatki.
Chata Wuja Freda on Facebook
Na bloga liczniki